OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
SAMOLOTOWA PIELGRZYMKA DO RZYMU

PROGRAM RAMOWY

1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca o ustalonej porze, przejazd na lotnisko. Przelot do Włoch. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. W przypadku rannego lotu możliwość zwiedzania: wiecznego miasta: Plac Wenecki, Panteon - jedyny antyczny budynek stojący po dziś dzień w całości, Plac i Schody Hiszpańskie. Przejście do najsłynniejszej fontanny świata - Fontanny Di Trevi i Piazza Navona z fontanną "Czterech Rzek" Berniniego. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie RZYMU: Koloseum - najsłynniejszy amfiteatr świata, antyczne Forum Romanum, Kapitol - miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu, Piazza San Giovanni in Laterano, Bazylika św. Jana na Lateranie, Schody Święte. Msza Święta. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do WATYKANU zwiedzanie: Bazylika św.Piotra, w której będziemy podziwiać najcenniejsze dzieła sztuki okresu odrodzenia i baroku. Wśród nich, baldachim z brązu wykonany przez Berniniego i słynną Pietę Michała Anioła - "najpiękniejszą rzeźbę przeszłości, teraźniejszości i przyszłości". Następnie zejdziemy do krypt watykańskich, aby nawiedzić grób Papieża Jana Pawła II. Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu: spacer do niesamowitego Castel Sant' Angelo, piękny widok z Ponte Sant'Angelo. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie. W przypadku wieczornego lotu dalsze zwiedzanie Rzymu Bazylika Santa Maria Maggiore z relikwiami żłóbka, Bazylika św. Pawła za Murami. Msza Święta. Przejazd na lotnisko. Przelot do Polski. Przejazd autokarem do ustalonego miejsca. Zakończenie imprezy

Cena zawiera:
- transfer autokarem na lotnisko i z powrotem;
- przelot samolotem do Rzymu i z powrotem;
- 3 noclegi w hotelach**/***;
- 3 śniadania, 3 obiadokolacje;
- ubezpieczenie NNW + KL + bagaż;
- opiekę pilota.

Cena nie zawiera: napoi do obiadokolacji; biletów wstępu do zwiedzanych obiektów; opłat za przewodników lokalnych; biletów za przejazd komunikacja miejską; opłat za słuchawki.

UWAGA: program jest ramowy i może ulec zmianie. Szczegóły programu ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zabytków i po muzeach.

   
   
 

 Biuro Turystyczne TRAVEL ART
 ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
 tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
 e-mail: biuro@travelart.pl
 internet: www.travelart.pl


pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C