OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
PIELGRZYMKA DO WŁOCH - SZLAKIEM APOSTOŁÓW

PROGRAM RAMOWY

1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca o ustalonej porze, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 DZIEŃ
Przyjazd do PADWY zwiedzanie miasta świętego Antoniego. Nawiedzenie Bazyliki oraz grobu św. Antoniego. Msza Święta. Następnie zwiedzanie centrum Padwy m.in.: Ratusz, Uniwersytet. Przejazd do hotelu na obiadokolację I nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, następnie przejazd do LORETO. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej, wizyta na Cmentarzu Żołnierzy polskich. Przejazd do LANCIANO - miejsca Cudu Eucharystycznego. Msza Święta. Wizyta w kościele franciszkanów. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zwiedzanie miasta w którym żył i zmarł św. Ojciec Pio. Nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Łaskawej oraz grobu św. Ojca Pio. Msza Święta. Następnie przejazd do MONTE SAN ANGELO, gdzie znajduje się jedno z najstarszych sanktuariów we Włoszech, miejsca objawień Archanioła Michała. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do RZYMU, zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast świata m.in:Koloseum - najsłynniejszy amfiteatr świata, antyczne Forum Romanum, Kapitol - miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu, Panteon - jedyny antyczny budynek stojący po dziś dzień w całości, Plac i Schody Hiszpańskie. Przejście do najsłynniejszej fontanny świata - Fontanny Di Trevi. Msza Święta. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 DZIEŃ

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rzymu m.in.: Piazza Navona z fontanną "Czterech Rzek" Berniniego, spacer do niesamowitego Castel Sant'Angelo, piękny widok z Ponte Sant'Angelo. Przejazd do WATYKANU zwiedzanie: Bazylika św.Piotra, w której będziemy podziwiać najcenniejsze dzieła sztuki okresu odrodzenia i baroku. Wśród nich, baldachim z brązu wykonany przez Berniniego i słynną Pietę Michała Anioła - "najpiękniejszą rzeźbę przeszłości, teraźniejszości i przyszłości". Następnie nawiedzenie grobu Papieża Jana Pawła II. Msza Święta Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do ORVIETO, średniowiecznego miasta położonego na resztkach wygasłego wulkanu. Zwiedzanie średniowiecznej Katedry, w której przechowywane są relikwie Cudu Eucharystycznego. Msza Święta. Następnie przejazd do miejscowości CASSIA. Nawiedzenie Sanktuarium św. Rity - patronki rzeczy niemożliwych. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do ASYŻU, miasta św. Franciszka - zwanego białym miastem. Nawiedzenie: Bazyliki św.Franciszka oraz św. Klary. Zwiedzanie: Piazza Comune, Katedra św. Rufina, spacer po mieście. Przejazd w kierunku kraju.

9 DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, dvd, wc;
- 6 noclegów w hotelach**/***;
- 6 śniadań, 6 obiadokolacji;
- ubezpieczenie NNW + KL + bagaż;
- opiekę pilota.

Cena nie zawiera: napoi do obiadokolacji; biletów wstępu do zwiedzanych obiektów; opłat za przewodników lokalnych; wjazdów do miast; biletów za przejazd komunikacja miejską; opłat za słuchawki.

UWAGA: program jest ramowy i może ulec zmianie. Szczegóły programu ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zabytków i po muzeach.

     
     
   


 Biuro Turystyczne TRAVEL ART
 ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
 tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
 e-mail: biuro@travelart.pl
 internet: www.travelart.pl


pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 

 

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C