OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
PIELGRZYMKA DO PORTUGALII

Program ramowy:

1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca, transfer na określone lotnisko. Przelot do Portugalii. Transfer do hotelu w okolicach Lizbony. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, Msza Święta. Następnie przejazd do LIZBONY, zwiedzanie miasta: dzielnica Alfami - najstarsza arabska dzielnica Lizbony, Dolne i Górne Miasto m.in.: place Dom Pedro IV, da Figueira i Praca dos Restauradores. Następnie zwiedzanie dzielnicy Belem, gdzie znajduje się słynny Klasztor Hieronimitów - okazała charakterystyczna budowla będąca jednym z najsłynniejszych zabytków stolicy Portugalii, ponadto Wieża Belem i pomnik odkrywców. Przejazd do hotelu w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie, następnie przejazd do wsi ALJUSTER, w której znajdują się domy dzieci, którym objawiła się Matka Boża. Możliwość uczestnictwa w drodze krzyżowej. Następnie przejazd do FATIMY. Nawiedzenie Kaplicy Objawień, Bazyliki Matki Boskiej Różańcowej z grobami Łucji, Franciszka i Hiacynty, Bazyliki Trójcy Świętej. Msza Święta , następnie przejazd na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do PORTO, ważnego centrum handlowego już od czasów rzymskich. Wizyta w dzielnicy Villa Nova de Gaia, gdzie produkuje się słynne Porto. Następnie zwiedzanie Starego Miasta: XII-wieczny kościół I wieża kleryków. Spacer po średniowiecznej dzielnicy miasta Bairo do Baredo. Następnie przejazd w kierunku Hiszpanii. Przejazd do Santiago de Compostela - Sanktuarium św. Jakuba. Nawiedzenie Katedry w której znajdują się relikwie Apostoła, słynny Portyk Chwały oraz drzwi otwierane tylko w Roku Jubileuszowym. Msza Święta. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja I nocleg.

5 DZIEŃ
Po śniadaniu i Mszy Świętej przejazd do urokliwego hiszpańskiego miasteczka PONTEVEDRA, którego korzenie sięgają czasów rzymskich. Nawiedzenie klasztoru w którym przebywała Łucja, możliwość modlitwy w kaplicy, w której Łucja miała objawienia Najświętszej Marii Panny. Następnie przejazd do COIMBRY, historycznej stolicy Portugalii z założonym w 1290r. Uniwersytetem ze słynną barokową Biblioteką Joanina. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 DZIEŃ
Po śniadaniu i Mszy Świętej przejazd do SINTRY miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie centrum miasta m.in.: Pałac Narodowy, Pałac Królewski. Następnie przejazd na CABO DA ROCA, który jest najdalej wysuniętym na Zachód punktem Europy. Jest to skalisty przylądek z latarnią morską na opadającej pionowo w wodę 140 metrowej skale, z którego roztacza się przepiękny widok na ocean. Wieczorem przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

7 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd na lotnisko do Lisbony. Powrót do kraju. Zakończenie imprezy.

Cena zawiera:
- przelot tanimi liniami lotniczymi na trasie Warszawa - Lizbona - Warszawa;
- transfery autokarem na trasie wycieczki;
- 6 noclegów w hotelach ***pokoje 2,3-osobowe z łazienkami;
- 6 śniadań, 6 obiadokolacji;
- ubezpieczenie Signal Iduna: KL 10.000 EUR + NW 7.000 PLN + Bagaż 800 PLN (nie obejmuje uszkodzenia lub zniszczenia opakowania typu kufry, walizy itp.). Integralną częścią ubezpieczenia są ogólne warunki ubezpieczenia Signal Iduna;
- opieka pilota.

Cena nie zawiera:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłat za przewodników lokalnych;
- napoi do obiadokolacji.

UWAGA:
Program jest ramowy i może ulec zmianie. Szczegóły programu ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem grupy. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów i po muzeach. B.T. Travel Art nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez tanie linie lotnicze.

 

   
   
 

Biuro Turystyczne TRAVEL ART
 ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
 tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
 e-mail: biuro@travelart.pl
 internet: www.travelart.pl


pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C