OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
NAJPIĘKNIEJSZE SANKTUARIA: FRANCJA - HISZPANIA - PORTUGALIA

Termin: do uzgodnienia

PROGRAM RAMOWY:
1 DZIEŃ - zbiórka we wczesnych godzinach rannych w wyznaczonym miejscu. Przejazd przez Polskę i Niemcy. Msza Święta na trasie. Obiadokolacja i nocleg na terenie Niemiec.

2 DZIEŃ - śniadanie, dalszy przejazd przez Niemcy. Przyjazd do ARS we Francji, miejscowości w której proboszczem był Św. Jan Maria Vianney - patron księży proboszczów - Msza Święta. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ - śniadanie, przejazd do LYONU - zwiedzanie. Przejazd w kierunku Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ - śniadanie, następnie nawiedzimy Sanktuarium MB w LOURDES. Udamy się pod Grotę Objawień Massabielle ze źródłem cudownej, uzdrawiającej wody. Msza Święta, czas na indywidalną modlitwę i kontemplację. Wieczorem uczestnictwo w pięknym nabożeństwie różańcowym i procesji ze świecami. Przejazd do hotelu - obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ - śniadanie, następnie przejazd przez terytorium Hiszpanii, krótkie zwiedzanie BURGOS - starej siedziby Królów Kastylijskich, gdzie znajduje się imponująca gotycka Katedra. Msza Święta. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 DZIEŃ - śniadanie, przejazd do SANTIAGO de COMPOSTELA, jednego z najważniejszych Sanktuariów Europy, gdzie znajduje się grób św. Jakuba. Zobaczymy średniowieczne Stare Miasto oraz Katedrę, do której od wiekow pielgrzymowali wierni ze wszystkich zakątków Europy. Msza Święta. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ - śniadanie, następnie wczesnym rankiem przekroczymy granicę portugalską i udamy się do FATIMY. Po zakwaterowaniu w hotelu przejad do Bazyliki Matki Boskiej Różańcowej. Msza Święta. Zobaczymy m.in.: ołtarz przedstawiający scenę objawienia się Matki Boskiej trójce pastuszków: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie oraz ich miejsca spoczynku. Czas na indywidualną modlitwę i refleksję. Wieczorem będziemy uczestniczyć w pięknym nabożeństwie różańcowym w Kaplicy Objawień. Obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ - śniadanie , Msza Święta, następnie przejazd do stolicy Portugalii - LIZBONY. Zwiedzanie m.in.: słynna wieża Belem, klasztor Hieronimów, panorama z Zamku św. Jerzego. W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

9 DZIEŃ - śniadanie, przejazd do BATALHI. Zwiedzanie Klasztoru Santa Maria da Vitoria, pochodzącego z XIV w. i wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Następnie przejazd do miejscowości NAZARE - odpoczynek nad Oceanem Atlantyckim. Msza Święta. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

10 DZIEŃ - po śniadaniu przejazd do MADRYTU, stolicy Hiszpanii od XVI w. Msza Święta. Spacer po centrum miasta: Plaza Mayor, Katedra, Pałac Królewski. Wieczorem przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

11 DZIEŃ - wcześnie rano po śniadaniu wyruszamy w kierunku Katalonii na wzgórze MONSERRAT, do miejsca gdzie czczona jest niewielka figurka Madonny, nazwana La Morenta. Msza Święta. Wieczorem przejazd do hotelu na Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

12 DZIEŃ - po śniadaniu przejazd do BARCELONY. Zwiedzanie stolicy Katalonii, w której tworzył swe niepowtarzalne dzieła słynny Gaudi. Zwiedzanie: Park Guell, Sagrada Famillia, jedna z najpiękniejszych ulic świata - Las Ramblas. Następnie przejazd do Dzielnicy Gotyckiej ponad którą góruje Katedra św. Eulalii. Msza Święta. Przejazd do hotelu na Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

13 DZIEŃ - po śniadaniu wyjazd z Costa Brava w kierunku Francji. W godzinach wieczornych przyjazd do LA SALETTE. Msza Święta. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

14 DZIEŃ - po śniadaniu nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w La Salette. Msza Święta. Następnie przejazd w kierunku Polski. Obiadokolacja i nocleg na terenie Niemiec.

15 DZIEŃ - śniadanie, po Mszy Świętej dalsza podróż w kierunku Polski. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:
- przejazd autokarem z video, barkiem, klimatyzacja i wc;
- 14 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2, 3, 4 osobowe);
- wyżywienie 2 x dziennie: 14 śniadań, 14 obiadokolacji;
- opieka pilota;
- ubezpieczenie Signal Iduna NNW, KL, Bagaż;

  

Biuro Turystyczne TRAVEL ART
ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
e-mail:
biuro@travelart.pl
internet:
www.travelart.pl


pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C