OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
SUWALSZCZYZNA - AUGUSTÓW - ROSPUDA - SOKÓŁKA

1 DZIEŃ
Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do AUGUSTOWA zwiedzanie: rynek miasta, najstarszy zachowany budynek - KAMIENICA Z LAT 1800-1801,  usytuowana przy RYNKU ZYGMUNTA AUGUSTA 28 KAMIENICA, w której w grudniu 1812 roku nocował  NAPOLEON BONAPARTE, klasycystyczny kompleks STAREJ POCZTY, pałacyk ZARZĄDU WODNEGO z 1903. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, REJS STATKIEM AUGUSTÓW - ROSPUDA - AUGUSTÓW  -  podczas, którego statek będzie wykonywał manewr śluzowania na ŚLUZIE AUGUSTÓW oraz przepływać będzie: rzeką Nettą do jeziora Necko, kolejno do jeziora Rospuda. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, możliwość zorganizowania ogniska oraz dyskoteki. Nocleg. 

3 DZIEŃ
Śniadanie,  przejazd do PŁOCICZNA - PRZEJAZD ZABYTKOWĄ KOLEJKĄ WĄSKOTOROWĄ PO PUSZCZY AUGUSTOWSKIEJ ORAZ WIGIERSKIM PARKU NARODOWYM. Podczas przejażdżki - przystanek Binduga. Położony jest na wysokim brzegu jeziora Wigry, skąd roztacza się widok na malowniczą zatokę. Kolejny  przystanek Bartny Dół nad Wigrami. Z pobliskiej przystani roztacza się piękna panorama z największymi w Polsce wyspami jeziornymi: ORDÓW I OSTRÓW. Następnie KRUSZNIK ZIELONA KARCZMA, dawniej duża składnica drewna, następnie wyrusza się w drogę powrotną do Płociczna. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do SOKÓŁKI, gdzie mieści się muzeum regionalne ze stałą ekspozycją poświęconą osadnictwu tatarskiemu, rynek miejski z wychodzącymi z niego ulicami z XVI-XVII w oraz cerkiew pw. Aleksandra Newskiego - zwiedzanie. Następnie przejazd do BOHONIK, gdzie znajduje się drewniany meczet oraz mizar - cmentarz arabski. Atrakcją Bohonik jest także drewniana zabudowa mieszkalna i gospodarcza z końca XIX wieku. Przejazd do KRUSZYNIAN, gdzie znajduje się kolejny z meczetów. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:
 - przejazd autokarem turystycznym,
 - 3 noclegi,
 - 3 śniadania, 3 obiadokolację,
 - opiekę pilota,
 - ubezpieczenie.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz atrakcji.

Biuro Turystyczne TRAVEL ART
ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
e-mail:biuro@travelart.pl
internet: www.travelart.pl


 pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C