OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
LONDYN - PARYŻ

RAMOWY PROGRAM:
1 DZIEŃ
wyjazd z ustalonego miejsca w umówionych godzinach. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię.

2 DZIEŃ -przejazd do centrum LONDYNU, zwiedzanie : słynne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, Katedra św. Pawła, Muzeum Londynu - przedstawiające dzieje miasta od czasów założenia aż do czasów współczesnych,
Tower of London - słynne byłe więzienie, obecnie miejsce w którym można zobaczyć m.in. brytyjskie insygnia królewskie. Przejazd do rodzin na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ - po śniadnaniu całodzienne zwiedzanie LONDYNU: London Eye, budynki Parlamentu ze słynną wieżą zegarową na której zawieszony jest symbol Londynu - dzwon Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street, Budynki gwardii konnej, St. James’s Park, Buckingham Palace, The Mall. Trafalgar Square, National Gallery. Przejazd do rodzin na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ - śniadanie, przejazd do Dover - przeprawa promowa (lub eurotunelem) do Calais. Przejazd do PARYŻA. Przygodę ze stolicą Francji rozpoczniemy od spaceru po Polach Elizejskich - jedna z największych alei w mieście, Łuk Triumfalny - symbol potęgi Napoleona i armii francuskiej. Następnie Wieża Eiffla, Pola Marsowe i Hotel des Invalides, kościół Dom des Invalides, w którego krypcie znajduje się grób Napoleona Bonaparte. Plac de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet symbolizującymi największe miasta Francji. Po zwiedzaniu obiadokolacja w restauracji typu fast-food i przejazd na nocleg do hotelu typu F1 w okolicach Paryża.

5 DZIEŃ - śniadanie, dalsze zwiedzanie Paryża: przejazd do dzielnicy Montmartre - Bazylika Sacre Coeur, Plac Pigalle, Moulin Rouge. Centrum Pompidou - budynek -wywrócony na lewą stronę”, Hotel de Ville - siedziba administracji miasta. Następnie zwiedzanie Luwru - zobaczymy tu takie dzieła jak: Wenus z Milo, Mona Lisę - Leonardo da Vinci czy Nike z Samotraki. Spacer po najstarszej części Paryża wyspie Ile de la Cite: Katedra Notre-Dame, Sainte Chapelle, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, Palais de Justice, Conciergerie. Obiadokolacja w restauracji typu fast-food. Możliwość rejsu statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu na nocleg.

6 DZIEŃ - po śniadaniu przejazd do EuroDisneylandu. W bajkowej scenerii Parku Disneyland czekają atrakcje z różnorodnych krain. Z głównej ulicy pełnej sklepików można dotrzeć do następujących regionów: "Fantazji" - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, "Pogranicza" - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, "Przygody" - krainy poszukiwaczy skarbów i "Wynalazków" - świata technologii i przyszłości. Znaleźć się można w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Na pewno spotkacie Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Można podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich. Wieczorem wyjazd z Francji w stronę Polski.

7 DZIEŃ - powrót do kraju w godzinach popołudniowych.


Cena wycieczki obejmuje:
- przejazd autokarem w wc, klimatyzacją;
- 2 noclegi u rodzin brytyjskich; 2 noclegi w hotelu typu F1 we Francji;
- 4 śniadania kontynentalne, 2 packed lunche, 2 obiadokolacje u rodzin, 2 obiadokolacja w restauracjach typu Flunch we Francji;
- ubezpieczenie NNW i KL;
- przeprawy promowe Calais - Dover - Calais lub Eurotunel;
- opieka pilota.

UWAGA! Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przejazdów komunikacją miejską Każdy z uczestników zobowiązany jest obligatoryjnie przygotować: 45 GBP + 45 EURO (osoby do 16 lat) lub 55 GBP + 55 EURO (osoby pow. 16 lat) - kwota ta obejmuje przejazdy autokarem w centrum miasta, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdy środkami komunikacji miejskiej (metro).

Cena skalkulowana dla grupy: 45 os płatnych + 4 opiekunów.
 

   
   
 

Biuro Turystyczne TRAVEL ART
ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
e-mail:biuro@travelart.pl
internet: www.travelart.pl


pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C