OFERTY WŁASNE
Wycieczki szkolne-zagraniczne
Wycieczki szkolne - krajowe
Wycieczki dla zakładów pracy
Pielgrzymki
Imprezy integracyjne
Grupy niekompletne
OFERTA AGENCYJNA
Kolonie i obozy
Wczasy krajowe
Wycieczki objazdowe
Pielgrzymka
Last minute
Katalog
 
 

 
 
FRANCJA: Paryż - Eurodisneyland

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM RAMOWY:
1 DZIEŃ

Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny do Paryża.

2 DZIEŃ
Przyjazd do PARYŻA. Przygodę ze stolicą Francji rozpoczniemy od spaceru po Polach Elizejskich - jedna z największych alei w mieście, Łuk Triumfalny - symbol potęgi Napoleona i armii francuskiej. Następnie Wieża Eiffla, Pola Marsowe i Hotel des Invalides, kościół Dom des Invalides, w którego krypcie znajduje się grób Napoleona Bonaparte. Plac de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet symbolizującymi największe miasta Francji. Po zwiedzaniu obiadokolacja w restauracji typu fast-food i przejazd na nocleg do hotelu typu F1 w okolicach Paryża.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Paryża: przejazd do dzielnicy Montmartre - Bazylika Sacre Coeur, Plac Pigalle, Moulin Rouge. Centrum Pompidou - budynek -wywrócony na lewą stronę”, Hotel de Ville - siedziba administracji miasta. Następnie zwiedzanie Luwru - zobaczymy tu takie dzieła jak: Wenus z Milo, Mona Lisę - Leonardo da Vinci czy Nike z Samotraki. Spacer po najstarszej części Paryża wyspie Ile de la Cite: Katedra Notre-Dame, Sainte Chapelle, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, Palais de Justice, Conciergerie. Obiadokolacja w restauracji typu fast-food. Możliwość rejsu statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu na nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd w Dolinę Loary. Zwiedzanie zamków: Chambord - największy i najbardziej imponujący zamek nad Loarą, najprawdopodobniej zaprojektowany przez samego Leonarda da Vinci; Chaumont; Amboise - jedna z najświetniejszych rezydencji w kraju (możliwość zobaczenia jednego zamku wewnątrz). Dworek Leonarda da Vinci. Obiadokolacja w restauracji typu fast-food . Powrót do hotelu. Nocleg.

5 DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do EuroDisneylandu. W bajkowej scenerii Parku Disneyland czekają atrakcje z różnorodnych krain. Z głównej ulicy pełnej sklepików można dotrzeć do następujących regionów: "Fantazji" - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, "Pogranicza" - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, "Przygody" - krainy poszukiwaczy skarbów i "Wynalazków" - świata technologii i przyszłości. Znależć się można w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Na pewno spotkacie Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Można podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich.
Wieczorem wyjazd z Francji w stronę Polski.

6 DZIEŃ
Przejazd do Polski. Powrót w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem zachodnim z klimatyzacją, WC i barkiem,
- 3 noclegi w hotelach turystycznych typu Formule 1;
- wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje (śniadania kontynentalne, obiadokolacje typu, McDonald's, Pizza Hut, Flunch)
- opieka pilota,
- ubezpieczenie Signal Iduna: KL, NNW i bagaż,

Cena nie zawiera:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - około 50 Euro + wstęp do EuroDisneylandu ok 30 Euro dla dzieci do lat 12, dorośli ok 40 Euro.
UWAGA! Cena przygotowana dla grupy 45 osób płatnych + 3/4 opiekunów.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, szczegółowy program ustalany jest przez pilota.

Biuro Turystyczne TRAVEL ART
ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole
tel/fax. 0048 (0) 77 454 60 65, tel. 453 22 77
e-mail:biuro@travelart.pl
internet: www.travelart.pl


pobierz >>
program imprezy (plik w formacie .pdf)

 
 
KONSULTANCI ONLINE
skypeme.gif travel_art
JUSTYNA
MARTA
 
Piloci
Praca
Nauczyciele
Agenci
Ubezpieczamy w ...
 

 
 
 
Pogoda
 
Wielka Brytania
(Londyn)
11°C
Cypr
(Paphos)
22°C
Grecja
(Ialyssos)
21°C
Chorwacja
(Rijeka)
15°C
Egipt
(Hurghada)
27°C
Estonia
(Tallin)
-1°C
Bułgaria
(Słoneczny Brzeg)
17°C
Francja
(no conv :)
8°C
Włochy
(Trentino)
13°C
Niemcy
(Berlin)
4°C